Destek Merkezi

Sipariş numaranızı hatırlamıyorsanız 0224 677 02 03 numaralı Destek Hattı'mızdan yardım alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Renklizarf.com adresinde satışa sunulan zarf modelleri siparişe özel olarak hazırlanmaktadır. Tüketicinin temsili ürün modeli ve renginden vereceği sipariş doğrultusunda üretime alınmaktadır. Ürünler tüketicinin istek ve talepleri uyarınca üretilmesinden dolayı tüketici ürün iade ve değişim hakkını kullanamaz. Kesimi yapılmış zarflar iade edilemez.

Elime ulaşan ürün siparişimden farklı, nasıl değiştirebilirim?

Ürün renkleri görüntülediğiniz monitöre göre farklılık gösterebilir. Tüketici isteği doğrultusunda sipariş öncesi renk ve kağıt numunesi talebinde bulunabilir. Numune istemeden direk sipariş veren müşterilerimiz Mesafeli Satış Sözleşmemiz ile İade ve Geri Ödeme Koşullarımızı kabul etmiş sayılır.

Ürünü nasıl değiştirebilirim?

Hasarlı yada kusurlu ürün değişimi için Destek Merkezimizden değişim talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz olaylanmadan değişim olacak ürünü kesinlikle kargoya teslim etmeyiniz.

Ürün hasarlı geldi, nasıl iade edebilirim?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse hasar tespit tutanağı hazırlatarak iadesi yapabilirsiniz.

İade edeceğim ürünü nasıl göndermem gerekiyor?

Öncelikle Destek Merkezimize giriş yaparak iade talebi açmanız gerekmektedir. Değerlendirmenin ardınan tarafınıza iade kodu iletilecektir. İade kodunu koli üzerine not ederek MNG veya Aras Kargo şubelerinden gönderim yapabilirsiniz. İade kodu bulunmayan gönderiler firmamız tarafından kabul edilmeyecektir.