İade ve Geri Ödeme Koşulları

Renklizarf.com adresinde satışa sunulan zarf modelleri siparişe özel olarak hazırlanmaktadır. Tüketicinin temsili ürün modeli ve renginden vereceği sipariş doğrultusunda üretime alınmaktadır.
Ürün renkleri görüntülediğiniz monitöre göre farklılık gösterebilir. Tüketici isteği doğrultusunda sipariş öncesi renk ve kağıt numunesi talebinde bulunabilir. Numune istemeden direk sipariş veren müşterilerimiz Mesafeli Satış Sözleşmemizi kabul etmiş sayılır. (Renkler ve Göz Yanılması hakkında hazırladığımız makaleye buradan ulaşabilirsiniz.) Ürünler tüketicinin istek ve talepleri uyarınca üretilmesinden dolayı tüketici ürün iade ve değişim hakkını kullanamaz.

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse hasar tespit tutanağı hazırlatarak iadesi yapabilirsiniz.

Hasarlı yada kusurlu ürün değişimi ve iadesi için Destek sayfamızdan talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda çözüm süreci başlatılarak en geç 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Çözüm süreci tamamlanmamış gönderiler firmamız tarafından kabul edilmeyecektir.  Çözüm süreci tamamlanan ürünlerini Aras Kargo şubelerinden geri gönderebilirsiniz.